Oswietlenie do magazynu Doradztwo techniczne, Bezplatne projekty, oświetlenie LED, Konsultacje Energooszczedne oswietlenie magazynow

Architekci / Projektanci

Zasady współpracy » Architekci / Projektanci

Służymy daleko idącą pomocą w doborze rodzaju i mocy oświetlenia. Nasi projektanci naniosą oprawy na projekt oraz wykonają na podstawie przesłanych przez Państwa plików CAD odpowiednie obliczenia fotometryczne. Służymy naszym wieloletnim doświadczeniem przy doborze optymalnych rozwiązań oświetleniowych zgodnych z obowiązującymi przepisami i normami.

W związku z tym, że oprawy oświetleniowe są produkowane pod konkretne zamówienie w terminie około 7 dni roboczych w Polsce możliwa jest optymalna konfiguracja parametrów oświetlenia oraz dobór kolorystyki opraw zgodny z Państwa sugestiami (dowolna kolorystyka wg skali RAL bez dodatkowych kosztów).

 


 

Cechuje nas bardzo krótki czas reakcji na przesłane pytania - na otrzymane do godziny 15 odpowiadamy tego samego dnia, na pytania otrzymane po godzinie 15 następnego dnia roboczego do południa.

Prace związane z obliczeniami i umieszczeniem opraw w  projekcie zajmują nam z reguły kilka dni.


Do pobrania baza opraw do programu Dialux.

 

Maxi-Light Maxi-Light blog Maxi-Light twitter MaxiLight youtube.com Maxi-Light digg.com maxi-light delicious.com Homepage maxi-light.pl
Lampy UV-C usuwają: bakterie, wirusy, grzyby, pleśń i roztocza
 
 

Valid XHTML 1.1