Oswietlenie do magazynu Doradztwo techniczne, Bezplatne projekty, oświetlenie LED, Konsultacje Energooszczedne oswietlenie magazynow

Projektowanie oświetlenia magazynowego

Przepraszamy ten tekst jest tłumaczeniem i wymaga jeszcze korekty.

 

Zdecydowana większość istniejącej powierzchni magazynowej w Polsce świeci z nieefektywnego High Intensity Discharge (HID) lub magnetycznie balastem T12 świetlówki oprawy oświetleniowe. Niestety, oświetlenie jest jednym z niewielu obszarów, który jest często pomijany przy rozpatrywaniu możliwości redukcji kosztów. Właściciele i menedżerowie ślepo dziesiątki budżetowych w stosunku do setek tysięcy dolarów na rachunki za media nie zdając sobie sprawy, że przejście na bardziej energooszczędne oświetlenie magazynowej może stanowić ogromne możliwości redukcji zapotrzebowania na energię i tym samym obniżyć koszty użytkowe. Wielu wierzy, że jedyną opcją do obniżenia rachunek za energię elektryczną jest wyłączyć wszystkie światła w pomieszczeniu co powoduje niebezpiecznego środowiska pracy. Mieliśmy duże postępy w technologii oświetleniowej, które pozwalają na magazynach oświetlenia głównego, aby być zoptymalizowane do masowego przechowywania i aplikacji korytarzy rack.

 

Ten przewodnik aplikacja przedstawia wymagania magazynowe oświetlenia i najlepszych praktyk i podaje praktyczne przykłady mogą być używane jako podstawa dla oświetlenia magazynowej modernizacji projektu. Podobnie jak w przypadku naszego oświetlenia przewodnika aplikacji gimnazjum, użyjemy przykładów ilustrujących te wytyczne, które są oparte na typowych układach magazynowych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebują żadnych wyjaśnień, nie wahaj się z nami skontaktować.

 

 

Rozmawialiśmy o tym, co T5 i T5HO wysokie zatoczki są i opisane korzyści T5 wysokiej mocy oświetlenia fluorescencyjnego w innych artykułach. Mamy nawet pod wielką tabelę podsumowującą, który porównuje T5HO duże kieszenie na 400W metalohalogenkowych urządzeń. Przegląd najważniejszych zalet przedstawiono poniżej:

 

Efektywność energetyczna: lampa T5HO zużywa mniej energii, aby stworzyć określoną ilość strumienia świetlnego niż lampą HID.

Utrzymanie strumienia świetlnego: Lekkie poziomy z T5 HO nie pogorszyć jak tradycyjnych lamp HID.

Natychmiastowa On: Nie ma opóźnień przy włączaniu urządzenia T5. Pozwala to na stosowanie czujników zajętości.

Więcej użytkowa światła: Od T5 jest bardzo wąski, specjalne reflektory może kierować więcej światła w dół do powierzchni roboczej.

Lepszym świetle Jakość: T5HO mecze mają wskaźnik oddawanie barw bliżej do naturalnego światła.

Magazynowe Wymagania oświetleniowe

Istnieje kilka względy konstrukcyjne o których warto pamiętać przy planowaniu modernizacji oświetlenia. Są one zapewnić wystarczającą ilość światła jest dostępna utrzymać bezpieczne i produktywne środowisko pracy i spełniające wymagania lokalnych, stanowych i federalnych bodźców.

 

Poziomy światła w magazynie

W Polsce poziom natezenia światła są mierzony jest w luksach. Opublikowane normy zalecają natężenie światła dla wszystkich typów obiektów. Do zastosowań magazynowych, IES zaleca natężenie światła się w zakresie od 5 FC 30 fc. Poziomy te zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy duży oświetlenia do wykonywania wymaganych zadań. Poniższa tabela przedstawia bardziej szczegółowe podsumowanie zalecanych poziomów oświetlenia dla różnych obszarów spotykanych w magazynie.

Maxi-Light Maxi-Light blog Maxi-Light twitter MaxiLight youtube.com Maxi-Light digg.com maxi-light delicious.com Homepage maxi-light.pl
Lampy UV-C usuwają: bakterie, wirusy, grzyby, pleśń i roztocza
 
 

Valid XHTML 1.1